Zobrazených 1–15 z 32 výsledkov

AROMATERAPEUTICKÁ SÓJOVÁ SVIEČKA S VÔŇOU KOKOSU – LIMITED edition NOSTALGICANDLE

25,00 
Prečo si kúpiť práve sójovú sviečku ?
  1. Sójový vosk je ekologický a vyrába sa z obnoviteľných zdrojov.
  2. Nie je toxický a nevylučuje škodlivé látky.
  3. Je šetrný k životnému prostrediu.
  4. 100% sójový vosk je vďaka svojmu zloženiu ideálny aj pre alergikov.
  5. Sviečky zo sójového vosku majú dlhú dobu horenia (100g sviečka dokáže horieť až 33hodín).
  Výrobca: NOSTALGICANDLE ♥ Limitovaná edícia ručne odlievaných sójových sviečok. Objem 200ml +- , doba horenia cca 66 hodín Zloženie: EKO BAVLNENÝ knôt (2x) 100% prírodný sójový vosk, kokosová 100% prírodná aróma, sušené kvety, sušený kokos

AROMATERAPEUTICKÁ luxusná sójová sviečka na stopke s vôňou kokosu, 200 ml

25,00 
Ručne odlievaná sójová sviečka v krásnej sklenenej nádobe na stopke s vekom. Sviečka bola vyrobená v limitovanej edícií. Na výrobu bol použitý čistý prírodný sójový vosk a 100% prírodný esenciálny olej kokos (prírodná esenciálna aróma). 100% VEGAN Nádobu môžete po spotrebovaní a dôkladnom vyčistení využiť, alebo nám ju zaslať na opakované doplnenie :) HANDMADE with ♥

AROMATERAPEUTICKÁ luxusná sójová sviečka s vôňou kokosu, 300 ml

Ručne odlievaná sójová sviečka v krásnej sklenenej nádobe s vekom. Sviečka bola vyrobená v limitovanej edícií. Na výrobu bol použitý čistý prírodný sójový vosk a 100% prírodný esenciálny olej kokos (prírodná esenciálna aróma). 100% VEGAN HANDMADE with ♥

AROMATERAPEUTICKÁ luxusná sójová sviečka široká s vôňou kokosu, 230 ml

23,00 
Ručne odlievaná dvojknôtová sójová sviečka v krásnej sklenenej nádobe s vekom. Sviečka bola vyrobená v limitovanej edícií. Na výrobu bol použitý čistý prírodný sójový vosk a 100% prírodný esenciálny olej kokos (prírodná esenciálna aróma). 100% VEGAN Nádobu môžete po spotrebovaní a dôkladnom vyčistení využiť, alebo nám ju zaslať na opakované doplnenie :) HANDMADE with ♥

AROMATERAPEUTICKÁ SÓJOVÁ SVIEČKA – PRE DOBRÚ NÁLADU

13,90 
Ručne odlievaná eko sviečka Pre dobrú náladu s unikátnym dekorovaním skutočnými sušenými bylinkami či kvetmi. Vznešená ovocno - orientálna vôňa v kombinácii divokej čučoriedky obyčajnej, kyslej mandarínky a opojného ylang-ylangu a vanilky. > prírodná, ručne odlievaná vonná sviečka zo sójového vosku v praktickom a ekologickom sklenom obale > ekocertifikovaný sójový vosk z kontrolovaného poľnohospodárstva predstavuje prírodnú alternatívu prijateľnejšiu pre zdravie človeka i životného prostredia > organické esenciálne oleje, taktiež opatrené ekocertifikátom, poskytnú postupne sa uvoľňujúcu vôňu a oživia atmosféru interiéru aromaterapeutickými účinkami > starostlivo vyberané vonné kompozície sa postarajú o zlepšenie nálady, pozdvihnutie mysle, zbavenie stresu či upokojenie a relax po náročnom dni > vegánska sójová sviečka je ako jeden z najobľúbenejších výrobkov priam stvorená pre to, aby urobila radosť Vám či Vašim blízkym :)

AROMATERAPEUTICKÁ SÓJOVÁ SVIEČKA – PRE POHODU DETIČIEK

13,90 
Ručne odlievaná eko sviečka Pre pohodu detičiek s unikátnym dekorovaním skutočnými sušenými bylinkami či kvetmi. Jemná vonná kompozícia kvetu lipy malolistej, rumančeka kamilkového, materinej dúšky a levandule lekárskej. Čistí ovzdušie, vytvára príjemnú a pozitívnu atmosféru pre naše ratolesti, celkovo harmonizuje a stimuluje nervový a dýchací systém. Uľaví aj od príznakov nádchy a chrípky. Uľahčuje dýchanie, vykašliavanie a zároveň bojuje proti kašľu a to nielen pri chorobe. > prírodná, ručne odlievaná vonná sviečka zo sójového vosku v praktickom a ekologickom sklenom obale > ekocertifikovaný sójový vosk z kontrolovaného poľnohospodárstva predstavuje prírodnú alternatívu prijateľnejšiu pre zdravie človeka i životného prostredia > organické esenciálne oleje, taktiež opatrené ekocertifikátom, poskytnú postupne sa uvoľňujúcu vôňu a oživia atmosféru interiéru aromaterapeutickými účinkami > starostlivo vyberané vonné kompozície sa postarajú o zlepšenie nálady, pozdvihnutie mysle, zbavenie stresu či upokojenie a relax po náročnom dni > vegánska sójová sviečka je ako jeden z najobľúbenejších výrobkov priam stvorená pre to, aby urobila radosť Vám či Vašim blízkym :)

AROMATERAPEUTICKÁ SÓJOVÁ SVIEČKA – PROTI STRESU

13,90 
Ručne odlievaná eko sviečka Proti stresu s unikátnym dekorovaním skutočnými sušenými bylinkami či kvetmi. Nezvyčajná a pritom výborná vonná kompozícia pomaranča červeného, levandule lekárskej, muškátu omamného, bazalky obyčajnej a šalvie lekárskej je priam stvorená na účinné odbúranie stresu, únavy a nervového napätia. Potláča bolesti hlavy a migrénu, menštruačnú nevoľnosť, zmierňuje strach, hystériu, depresiu a nespavosť. Zvyšuje koncentráciu a pozornosť, evokuje príjemnú náladu a pocit šťastia. > prírodná, ručne odlievaná vonná sviečka zo sójového vosku v praktickom a ekologickom sklenom obale > ekocertifikovaný sójový vosk z kontrolovaného poľnohospodárstva predstavuje prírodnú alternatívu prijateľnejšiu pre zdravie človeka i životného prostredia > organické esenciálne oleje, taktiež opatrené ekocertifikátom, poskytnú postupne sa uvoľňujúcu vôňu a oživia atmosféru interiéru aromaterapeutickými účinkami > starostlivo vyberané vonné kompozície sa postarajú o zlepšenie nálady, pozdvihnutie mysle, zbavenie stresu či upokojenie a relax po náročnom dni > vegánska sójová sviečka je ako jeden z najobľúbenejších výrobkov priam stvorená pre to, aby urobila radosť Vám či Vašim blízkym :)

BYLINNÁ RUČNE ODLIEVANÁ SÓJOVÁ SVIEČKA S REPELENTNÝM ÚČINKOM

13,99 
Elegantný obal z tmavého skla ukrýva prírodné vonné esencie na báze éterických olejov, ktoré pôsobia repelentným účinkom starostlivo zapracované do organického sójového vosku. Ručne odlievaná sójová sviečka nám odovzdáva nielen vonné blaho silíc ale plní aj dôležitú funkciu. Toto spojenie premení každú miestnosť na oázu pokoja a pohladí všetky zmysly.  Pripravte sa na dokonalý aromaterapeutický zážitok a komfort bez dotieravého lietavého hmyzu. Vonné esencie sú čisté, zdravotne nezávadné prírodné éterické oleje, navrhnuté podľa poznatkov o pozitívnych a blahodarných účinkoch aromaterapie na telo a myseľ.

Láska v domčeku – sviečka zo včelieho vosku stredná vysoká, 70g

13,90 
Ručne robená sviečka z kvalitného včelieho vosku v tvare srdca. Súčasťou balenia je aj roztomilá krabička v tvare domčeku.

Láska v krabičke – sviečka zo včelieho vosku malá okrúhla, 40g

9,90 
Ručne robená sviečka z kvalitného včelieho vosku v tvare srdca. Súčasťou balenia je aj roztomilá krabička v tvare srdca.

NOSTALGIC candle- sójová sviečka v porcelánovom hrnčeku, 120g

9,99 
Limitovaná edícia ručne odlievaných sójových sviečok s vôňou eukalyptu a pomaranča. Použité éterické oleje sú 100% prírodné. Sviečka je zdobená sušenými kvetmi a jemnými zlatými glitrami.  

NOSTALGIC candle- sójová sviečka v porcelánovom hrnčeku, 150g

11,99 
Limitovaná edícia ručne odlievaných sójových sviečok s vôňou eukalyptu a pomaranča. Použité éterické oleje sú 100% prírodné. Sviečka je zdobená sušenými kvetmi a jemnými zlatými glitrami.  

RUČNE ODLIEVANÁ SÓJOVÁ SVIEČKA- ŠŤASTIE

8,99 
Ručne odlievaná eko sviečka s dreveným knôtom a dušou šťastia. Písmená ukrývajúce blaho, mozaiku drobných radostí v opojení kúzelnej ovocno-kvetinovej vône. Vyčarujte si na perách úsmev, ktorým obdarujete svet. Príjemne nasladlá ovocno-kvetinová vôňa ukrývajúca svieže tropické citrusovité tóny a tóny jemných kvetov. Vrchné tóny udávajú plody citrónu, sicílskych pomarančov a horkých grapefruitov, ktoré sú zjemnené esenciou ruží, vznešeného jazmínu a broskyne. Vyváženosť a hĺbku umocňuje mošusový základ čarodejky škvrnitej. > prírodná, ručne odlievaná vonná sviečka zo sójového vosku s dreveným knôtom v praktickom a ekologickom sklenom obale > ekocertifikovaný sójový vosk z kontrolovaného poľnohospodárstva predstavuje prírodnú alternatívu prijateľnejšiu pre zdravie človeka i životného prostredia > organické esenciálne oleje, taktiež opatrené ekocertifikátom, poskytnú postupne sa uvoľňujúcu vôňu a oživia atmosféru interiéru aromaterapeutickými účinkami > starostlivo vyberané vonné kompozície sa postarajú o zlepšenie nálady, pozdvihnutie mysle, zbavenie stresu či upokojenie a relax po náročnom dni > vegánska sójová sviečka je ako jeden z najobľúbenejších výrobkov priam stvorená pre to, aby urobila radosť Vám či Vašim blízkym :)

SIMPL. CANDLE SOUL – EKO SVIEČKA CITRUS A GINKO

9,99 
Stelesnenie krásnej jednoduchosti. Ručne odlievaná eko sviečka s bavlneným knôtom zo zmesi kokosového a sójového vosku vytvára základ sviečky, ktorá ukrýva nevšedné vonné esencie a kúsok prírody. Praktický sklenený obal s korkovou zátkou dokonale zachová intenzitu vonnej kompozície a po dohorení sviečky môže dostať šancu na ďalšiu etapu života v domácnosti.

SIMPL. CANDLE SOUL – EKO SVIEČKA OPUNCIA A ZELENÝ ČAJ

9,99 
Stelesnenie krásnej jednoduchosti. Ručne odlievaná eko sviečka s bavlneným knôtom zo zmesi kokosového a sójového vosku vytvára základ sviečky, ktorá ukrýva nevšedné vonné esencie a kúsok prírody. Praktický sklenený obal s korkovou zátkou dokonale zachová intenzitu vonnej kompozície a po dohorení sviečky môže dostať šancu na ďalšiu etapu života v domácnosti.