Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

Očný tieň Echinacea Purpurová- Híling Zdravá Krása, 9g

7,50 
Jemná no zároveň sýto ružová lesklá farba. Obsahuje ružový íl a malinový prášok, tón sa vďaka nim zmatňuje, no stále obsahuje mici, ktoré mu dodávajú veselý ružový lesk. Ak si pod tento odtieň dáte podklad jeho farebnosť sa premení a zosilnie do ružova. Pridanou hodnotou tieňov je práškový kofeín. Je povzbudivý, dodáva viečku jas a energiu. Obsahuje argánový olej, ktorý zabezpečuje, že je tieň veľmi jemný k očnému okoliu. Pomáha vypínať aj vrásky a starecké škvrny. Nanášanie: nanášajte prstom alebo vašim obľubeným štetcom na viečka očí. Použiť môžete aj podklad, váš obľubený krém alebo makeup, farba tieňov tak chytí úplne iný ráz. Je sýtejšia, trvácnejšia, žiarivejšia.

Očný tieň Magnólia Ľaliokvetá – Híling Zdravá Krása, 9g

7,50 
Voňavý bledunko ružový očný tieň s jemným odleskom. Magnólia je viac matnejšia ako lesklá. Keďže má v sebe aj ružový íl a malinový prášok, tón sa vďaka nim zmatňuje, no stále obsahuje v sebe aj mici, ktoré mu dodávajú jemný ružový lesk. Tento odtieň ich má v sebe naozaj malinké množstvo čo znamená, že je aj najmatnejší. Pridanou hodnotou tieňov je práškový kofeín. Je povzbudivý, dodáva viečku jas a energiu. Obsahuje argánový olej, ktorý zabezpečuje, že je tieň veľmi jemný k očnému okoliu. Pomáha vypínať aj vrásky a starecké škvrny. Nanášanie: nanášajte prstom alebo vašim obľubeným štetcom na viečka očí. Použiť môžete aj podklad, váš obľubený krém alebo makeup, farba tieňov tak chytí úplne iný ráz. Je sýtejšia, trvácnejšia, žiarivejšia.

Očný tieň Pivoňka Bielokvetá – Híling Zdravá Krása, 9g

7,50 
Tieň je jemný až ružovo púdrový.  Čo sa týka lesku, dá sa povedať že je skôr matný ako lesklý. Keďže má v sebe aj ružový íl, biely íl a malinový prášok, tón sa vďaka nim zmatňuje. V pivoňke sa nachádza malé množstvo Mic, čo znamená prírodných sľúd (horninotvorných materiálov), ktoré majú rôzne bridlicové odlesky. Pridanou hodnotou tieňov je práškový kofeín. Je povzbudivý, dodáva viečku jas a energiu. Obsahuje argánový olej, ktorý zabezpečuje, že je tieň veľmi jemný k očnému okoliu. Pomáha vypínať aj vrásky a starecké škvrny. Nanášanie: nanášajte prstom alebo vašim obľubeným štetcom na viečka očí. Použiť môžete aj podklad, váš obľubený krém alebo makeup, farba tieňov tak chytí úplne iný ráz. Je sýtejšia, trvácnejšia, žiarivejšia.

Očný tieň Ruža Damašská – Híling Zdravá Krása, 9g

7,50 
Tento tieň je veľmi jemný až ružovo púdrový. Čo sa týka lesku, dá sa povedať že Ruža je viac lesklejšia ako matná. Keďže má v sebe aj ružový íl a malinový prášok, tón sa vďaka nim zmatňuje, no stále obsahuje v sebe aj mici, ktoré mu dodávajú krásny ružový lesk. Odtieň Ruža je naozaj sýty, plný farby. Pridanou hodnotou tieňov je práškový kofeín. Je povzbudivý, dodáva viečku jas a energiu. Obsahuje argánový olej, ktorý zabezpečuje, že je tieň veľmi jemný k očnému okoliu. Pomáha vypínať aj vrásky a starecké škvrny. Nanášanie: nanášajte prstom alebo vašim obľubeným štetcom na viečka očí. Použiť môžete aj podklad, váš obľubený krém alebo makeup, farba tieňov tak chytí úplne iný ráz. Je sýtejšia, trvácnejšia, žiarivejšia.

Očný tieň Sakura Cherry – Híling Zdravá Krása, 9g

7,50 
Očný tieň Sakura Cherry je matnejší s jemným odleskom, zemito ružový. Čo sa týka lesku, dá sa povedať že Sakura je viac matnejšia ako lesklá. Keďže má v sebe aj ružový íl a malinový prášok, tón sa vďaka nim zmatňuje, no stále obsahuje v sebe aj mici, ktoré mu dodávajú jemný ružový lesk. Odtieň Sakura je hrejivý. Pridanou hodnotou tieňov je práškový kofeín. Je povzbudivý, dodáva viečku jas a energiu. Obsahuje argánový olej, ktorý zabezpečuje, že je tieň veľmi jemný k očnému okoliu. Pomáha vypínať aj vrásky a starecké škvrny. Nanášanie: nanášajte prstom alebo vašim obľubeným štetcom na viečka očí. Použiť môžete aj podklad, váš obľubený krém alebo makeup, farba tieňov tak chytí úplne iný ráz. Je sýtejšia, trvácnejšia, žiarivejšia.

riaSENka SEN, 7g

8,00 
Slow-beauty riasenka, očná linka a obočenka, do ktorej sa zamilujete.