Zobrazuje sa všetkych 14 výsledkov

Anti-akné 2.0 prírodné mydlo na tvár SOAPFREAKS

6,50 
Akné nie je hanba! Tvoja pleť si však zaslúži pomoc. Poriadne ju vydrhni protizápalovým mydlom s austrálskym ílom a liečivými olejmi. Účinky zaručené :)

Berry² lesno-ovocné prírodné mydlo SOAPFREAKS

6,50 
Jahoda – perfektné. Černica – ešte lepšie. Jahoda a Černica – Berry² – ešte perfektnejšie. Zatiaľ len bezobalovo. Šetríme prírodu 🙂

Čerstvé bylinky prírodné mydlo SOAPFREAKS

6,50 
Ranná jarná prechádzka po lúke plnej čerstvých kvietkov.

Devious Rose luxusné prírodné mydlo SOAPFREAKS

8,00 
Raj je len jeden. Teraz v tvojich rukách, na tvojej pokožke, v tvojom nose. Len nech sa ti nedostane do očí, iba na pohľad. Luxusné prírodné mydlo Devious Rose je stelesnením čistej sexi, extravagantnej vône na každý deň. Naše prírodné mydlo si budeš chcieť so sebou brať všade. Najradšej by si celú kúpeľňu dala do kabelky. S tak nádhernou vôňou sa predsa musíš podeliť so všetkými kamarátkami. A nech Ti dobre závidia, je predsa čo. Buď na seba hrdá, že si naše prírodné mydlo Devious Rose našla ako prvá. Právom si ho zaslúžiš. Je predsa pre najkrajšiu ženu.

Eukalyptus citrónový 2.0 prírodné mydlo SOAPFREAKS

7,00 
Čierne korenie pôsobí protizápalovo a peelingovo. Svieži eukalyptus citrónový vyživuje unavenú pokožku. Na ranné osvieženie, alebo večernú očistu.

Flora blue luxusné kvetové prírodné mydlo SOAPFREAKS

8,00 
Trojitá sila kvetových vôní. To najlepšie čo nám príroda mohla pre naše nosy a pokožku nadeliť sme poctivo zmiešali do nášho prírodného mydla Flora blue. Svieža levanduľa je zároveň protizápalová a antialergická. Ylang ylang z ďalekého východu nádherne dopĺňa levanduľovú vôňu. Pokožku omladzuje, zachováva ju mladú a hebkú a podporuje regeneračné procesy. Zároveň udržuje správnu produkciu kožného mazu. Bežná kozmetika znižuje produkciu mazu na pokožke a vysušuje ju. Naše prírodné mydlá tvoju pokožku chránia a starajú sa plnohodnotne o jej mladistvý vzhľad.

Fragosapo jahodové prírodné mydlo SOAPFREAKS

6,50 
Raz sme zablúdili na jahodové polia. Mali sme so sebou čisté mydlo. Jahodová vôňa sa niesla vzduchom k nášmu mydlu. Naše mydlo vôňu nasalo. Vzali sme ho domov, ovoňali. WOOOW, tak sme Ti vyrobili to najsladšie jahodové mydlo. Tadááá.

Gavalier Jerguš pánske prírodné mydlo SOAPFREAKS

6,50 
Na bradu, fúzy, nohy, ruky, krk, vlasy aj plešinu, päty, uvoľnenie šróbov a zvoľnenie matiek v tvojej blízkosti.

Jazmín černica prírodné mydlo SOAPFREAKS

6,50 
Prechádzka jazmínovým lánom a popritom vyjedáš lesné ovocie. Inak sa to ani nedá opísať. Jednoducho letná bezstarostná pohoda.

Jojobové jemné mydlo SOAPFREAKS

8,00 
Najprírodnejšie mydlo aké si len dokážeš predstaviť, je to, o ktorom teraz čítaš. Náš pôvodný už sám o sebe extrémne hydratačný recept sme ešte predsa vylepšili. Pridali sme do neho mocnú dávku jojobového oleja lisovaného za studena. Tajomstvo je v tom, že olej pridávame až nakoniec varenia mydla. Tým sa zachovajú takmer všetky vitamíny a aktívne látky, ktoré jojobový olej obsahuje. Jojobový olej je kráľ medzi prírodnými rastlinnými olejmi. A patrične to dáva pocítiť aj tvojej pokožke.

Kokos&lemongrass prírodné mydlo SOAPFREAKS

7,00 
Piña colada v tuhej a výživnej podobe pre tvoju pokožku. Doslova koktejl vitamínov.

Levanduľové prírodné mydlo SOAPFREAKS

7,00 
Lieči a upokojuje. Ako dušu, tak aj pokožku. Bojuje proti zápalom, infekciám a ekzémom. Tiež tlmí predmenštruačný syndróm.

Melemon melónové prírodné mydlo SOAPFREAKS

6,50 
Mele leme. Lemen meme. Monom elem. Lemon lenon. Melon lemon. PAF! Týmto kúzelným mydlom so zaklínadlom budeš mať už naveky zdravú a voňavú pokožku.

Spirulino svieže prírodné mydlo SOAPFREAKS

7,00 
Prírodné, jemné a čistiace pre tvoju problematickú pokožku. Namiešané presne tak, aby vyčistilo a vyriešilo všetky problémy tvojej problematickej pokožky a plnohodnotne ju vyživilo. Naše Spirulino, pre teba. Citlivé aj k našej prírode. :)