Zobrazuje sa všetkych 17 výsledkov

MAGICKÉ VIANOCE – KOMPOZÍCIA SILÍC

6,99 
Mrazivý vzduch, snehobiele vločky padajú, ľadové kvety na okenných tabuliach, šepot vetra štrngá na cencúľoch... Nastáva čas, keď príroda tíško zaspáva, keď čas samotný zastáva. Čas, keď sa hluk, ruch a nepokoj menia na hodnotné ticho. Keď dobro naplní naše duše a myseľ otvorí náruč pre pokoj. Sviatok plný lásky klope na dvere, prichádzajú chvíle Vianoc. Vôňa ihličia, nostalgické blaho, jas a ligot... Odhalí sa každé čaro. Vstúpte s nami do kúzelného sveta, doprajte si pohodlie a splňte všetky sny s produktmi, ktoré boli vytvorené na podčiarknutie tej pravej sviatočnej atmosféry. Jemná a zmyselná, povzbudzujúca a pritom hrejivá vonná kompozícia stúpa do podvedomia. Ponorte sa do vône omamnej vanilky, osviežujúceho pomaranča s korenistými tónmi škorice a badiánu. Táto čarovná vôňa vyčarí ligot v očiach a úsmev na perách. Vykúzli čarovnú auru, ktorá zabalí telo do tajomnej teplučkej prikrývky.

Prírodný 100% éterický olej Kubeba, 10ml

6,99 
Citrusová vitalizácia. Vôňa, ktorá nabudí telo aj dušu.

Zmes 100% esenciálnych olejov – VIANOČNÉ PEČIVO, 10ml

6,99 
100% čistý prírodný olej. Pravá perníková vôňa, ktorá je vytvorená pomocou korenistých a ovocných olejov. Ak milujete vôňu vianočného pečiva, tento olej je pre vás ten pravý.  Evokuje zázraky očakávaných sviatkov z detstva, čas lásky. Obsahuje pomarančový olej, muškátový oriešok, koriander, klinčeky a škoricu, uzavreté v jednej voňavej kompozícií. Táto korenistá a zároveň ovocná zmes vás presunie do čias detstva, dodá sviežosť a pocit tepla. Zmes olejov má upokojujúce účinky, čím uvoľňuje napätie.

Zmes 100% esenciálnych olejov – ZIMNÝ SEN, 10ml

6,99 
100% čistý prírodný olej zo sviatočnej kolekcie WINTER DREAM. Magická kombinácia vianočných vôní, ktorá napĺňa telo aj dušu. Upokojuje, osviežuje a vyrovnáva. Nesie v sebe takmer všetky vône Vianoc: olej z červeného pomaranča, škorica, klinčeky, levanduľa, rozmarín, ružové drevo.